Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 14 березня 2016 р.

Щотижнева апаратна нарада


14 березня в.о. голови райдержадміністрації Олександр Баранник провів апаратну нараду, на якій були присутні начальники всіх управлінь, структурних підрозділів та апарату адміністрації.  Розпочинаючи нараду, Олександр Леонідович загострив увагу присутніх на дотриманні працівниками виконавської дисципліни, вчасному і якісному виконанні контрольних завдань та доручень, інших питаннях.  Після цього керівники управлінь, структурних підрозділів доповіли про стан справ, про проблемні питання в своїх галузях.
Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О. Андрійченко доповіла про стан справ в галузі. Сільськогосподарські підприємства району вже розпочали сівбу зернових культур (посіяно 30 га вівса).  Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ О. Міргородський проінформував про проблемні питання в галузі ЖКГ (проблема з водопостачанням жителів с. Шилівка) та в роботі КП «Агрокомсервіс».  Про новини на освітянській ниві розповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Л. Гапич, наголосивши увагу присутніх на завершенні реєстрації випускників для складання ЗНО.
На нараді також були розглянуті питання стосовно виплати пенсій, оплати населенням району комунальних послуг, земельні питання, питання захисту прав дітей, спортивні новини району тощо.
Наприкінці апаратної наради начальник відділу організаційно-кадрової роботи О. Тещинська проінформувала про подальшу роботу та плани адміністрації на поточний тиждень.

Шукати в на сайті