Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 23 березня 2016 р.

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, 23 березня, в залі засідань РДА відбулася колегія райдержадміністрації, зібравши голів і секретарів сільрад, керівників установ і структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств району. Вів засідання колегії в.о. голови райдержадміністрації Олександр Баранник, у роботі засідання взяла участь голова районної ради Тамара Бєлянкіна.
Перед початком роботи колегії перед присутніми виступив заступник військового комісара, начальник мобілізаційного відділення Добропільського ОМВК майор А. Скляров, який звернувся до присутніх сільських голів віднестися з повною відповідальністю до питання державного значення – проведення мобілізаційної кампанії, проводити широку роз’яснювальну роботу серед населення про військову службу на контрактній основі.
Олександр Баранник підтримав виступаючого та наголосив увагу на тому, що в районі така робота проведена на неналежному рівні.
На порядок денний було винесено питання забезпечення виконання показників Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2016 рік в сільськогосподарській галузі та стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно- польових робіт 2016 року.
З даного питання виступила начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Андрійченко.
За її словами, під урожай 2016 року посіяно 18666 га озимих культур на зерно, з яких 8528 га знаходяться в доброму і 5773 га в задовільному стані.
Ярі зернові культури будуть розміщені на площі6954 га. Фактично засипано і перевірено в державній насінневій інспекції 1838 тонн, або 218 % до потреби.
Площу зернових культур планується довести до 25620 га, що становить 52,4 % до площі ріллі.
Станом на сьогоднішній день вже посіяно ранніх зернових культур 407 га (12 %), в тому числі ячменю 235 га, вівса – 157 га, гороху – 15 га, 121 га гірчиці.
Обговорення даного питання визвало велику зацікавленість з боку присутніх керівників сільгосппідприємств та фермерських господарств. Хвилюють аграріїв питання оподаткування, цінової політики на сільгосппродукцію та ПММ, про що в своїх виступах говорили голова обласної Асоціації фермерів О. Симоненко, голова ТОВ «ДСП» В. Шаров, голова ЗАТ ім. Т.Г. Шевченка В. Батицький.
В.о. голови райдержадміністрації О. Баранник звернув увагу присутніх аграріїв на необхідності розуміння перспективи розвитку галузі, про залучення інвестицій в сільське господарство, про створення в господарствах переробних підприємств, що дасть нові робочі місця та збереже село від занепаду.
Другим питанням порядку денного колегії стало підведення підсумків роботи підприємств ЖКГ району в зимових умовах 2015-2016 років і завдання на період підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років (доповідач – начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ О. Міргородський).
Виступаючий зазначив, що до роботи в осінньо-зимовий період були своєчасно підготовлені всі об’єкти соціального призначення. В 2015 році була проведена реконструкція котельні Добропільської ЗОШ за рахунок обласної субвенції. Підготовлено 2,75 км. теплових мереж. Опалювальний сезон було розпочато вчасно, збоїв в роботі котелень не було.
На період 2016-2017 років включено підготовку водопровідних мереж с. Никанорівка, потребує ремонту Криворізька амбулаторія ЗПСМ, необхідна заміна котлів та реконструкція котелень Світлівської і Золотоколодязької ЗОШ, необхідно провести ремонт каналізаційних мереж Добропільської ЗОШ. Також потребують ремонту Октябрський СБК, фасад Нововодянського СБК.
Також члени колегії заслухали інформацію завідувача сектору контролю О. Бондаренко про стан виконавської дисципліни за 2015 рік.
Вона відзначила, що на виконання контрольних документів протягом звітного періоду виконавцям було сформовано та надіслано 2215 завдань. На контроль поставлено виконання 119 розпоряджень голови райдержадміністрації.
Начальникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації було вказано на несення персональної відповідальності щодо своєчасного та якісного забезпечення виконання завдань та доручень.
За результатами розгляду питань порядку денного члени колегії ухвалили відповідні рішення. 

Шукати в на сайті