Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 29 березня 2016 р.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення співбесіди

                               ОГОЛОШЕННЯ про проведення співбесіди                      
Райдержадміністрація повідомляє, що проводиться підбір кандидатур на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей райдержадміністрації. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра,
Стаж роботи за фахом на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.
Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією. Для участі в співбесіді звертатися до відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації:
м.Добропілля, вул.Московська,1, тел.2-81- 58.

Шукати в на сайті