Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 16 березня 2016 р.

Моніторинг роботи закладів культури


З метою вивчення стану роботи закладу, визначення пріоритетів в роботі та надання методичної допомоги працівникам культури 16 березня 2016 року спеціалісти відділу культури і туризму райдержадміністрації та районного культурно-методичного центру на чолі з начальником відділу Юлією Літвіновою провели моніторинг клубних закладів Світлівської сільської ради (Світлівський БНТ, Шевченківський СК).
В моніторингу взяв участь Світлівський сільський голова В.Колосов. В ході моніторингу була проведена робота по вивченню матеріально-технічної бази даних установ, виконання працівниками вимог посадових обов’язків, документаційного забезпечення: наявності основних установчих документів, ведення планової, облікової та звітної документації. Окрім того, надана методична допомога щодо удосконалення роботи фольклорного народного ансамблю «Світанок». В ході моніторингу були визначені пріоритети в співпраці відділу культури і туризму райдержадміністрації та Світлівської сільської ради, в роботі установ щодо матеріального забезпечення та розвитку художньої самодіяльності.

Шукати в на сайті