Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 28 березня 2016 р.

Учать делегації району в семінарі з питань роботи з внутрішньо переміщеними особами


24-25 березня делегація району в складі секретарів сільських, селищної рад, соціальних фахівців та юриста на чолі з заступником голови райдержадміністрації Н. Перекотій прийняла участь в семінарі з питань роботи з внутрішньо переміщеними особами.
Семінар проходив в м. Святогірську, ініціатори проведення семінару – норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки органів державної влади. На семінарі основна увага приділялася правам та свободам ВПО; визначення чіткого і спрощеного механізму набуття статусу ВПО; урегулювання особливостей реалізації основних конституційних прав громадян за місцем їх тимчасового проживання. Учасники семінару розширили свої знання з надання первинної юридичної допомоги ВПО з різних питань, отримали практичні навички.


Шукати в на сайті