Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 3 березня 2016 р.

«Рапсодія душі»


2 березня 2016 року, напередодні чаруючого весняного свята 8 Березня, в читальному залі районної бібліотеки відбувся незвичайний захід - засідання літературної вітальні «Рапсодія душі». Зустріч з жіночим активом району організовано і проведено районною жіночою організацією на чолі з її незмінним лідером Людмилою Володимирівною Наровіловою.
Голова Добропільської жіночої організації Л. Наровілова розповіла про діяльність організації, якій в 2016 році виповнюється 13 років.
За ці роки жінки писали і творили історію своєї організації – це участь і перемога в обласних конкурсах «Жінка Донбасу», «Кришталеве серце», районних конкурсах і святах «Жінка – гордість Добропільщини», «Неповторна материнська доля», «Віддай серце дітям», «Мамо, за Вас я Богу помолюсь».
І кожного разу жінки доводили, що вони є високими професіоналами в своїй галузі, вони гарні господині, дбайливі дружини, матері і бабусі, а ще вони мають безліч талантів - вміють шити, вишивати,співати, танцювати, смачно готувати.
Цього року зустріч жіночого активу була незвичайною – вона була присвячена поезії. Учасниці зустрічі підготували вірші, що відображають настрій загадкової жіночої душі. Звучали рядки поезії Г. Ахматової, Т. Шевченка, Ю. Друніної, Е. Асадова, В. Висоцького, В. Симоненка, Л. Костенко, а також авторська поезія.
В черговий раз жінки довели та розкрили багатогранний талант Берегині Доброго Поля.
Святкова зустріч відбулася завдяки фінансовій підтримці ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор І. Ткач) та ГО «Добре Поле» (голова Л. Марченко)
Святкова зустріч вдалася на славу, учасники зустрічі спілкувалися, і у кожного була можливість проявити себе. Передсвятковий день, наповнений лірикою і музикою, залишив в душі учасників літературної вітальні спокій і теплоту.
Шукати в на сайті