Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 15 березня 2016 р.

Відбулася нарада з сільськими, селищним головами


15 березня в райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими, селищним головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району. Очолював нараду в.о. голови райдержадміністрації Олександр Баранник, також були присутні голова районної ради Тамара Бєлянкіна, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій, установ району.
Розпочалася нарада з виступу Лемак Тетяни Анатоліївни, заступника керуючого ТВБВ АТ «Ощадбанк». «Ощадбанк здійснює всі послуги, які надають і інші банки Операції в віртуальної банківської системи, здійснювати банківські операції за допомогою мобільного інтернету -. Все це може дозволити собі кожен клієнт Ощадбанку» - розповіла Тетяна Анатоліївна.
Жваве обговорення викликало питання про роботу філій Ощадбанку та можливість їх закриття в районі. Багато непорозумінь у зв'язку з незвичною для клієнтів системою з пластиковими картами, недостатня кількість відділень створює додаткові незручності, до того ж банкоматів теж не так вже й багато.
Також на нараді було піднято питання про благоустрій населених пунктів. Заходи з озеленення, санітарної очистки, прибирання територій біля кладовищ, пам’ятників, чистка колодязів громадського користування планується втілювати в життя найближчим часом. Прийняте відповідне розпорядження голови райдержадміністрації. Проведення суботників стане традиційною процедурою. 15 квітня оголошено Днем довкілля, а 16 квітня буде проведено Всеукраїнський суботник. «Чисто там, де не смітять» - підсумував Олександр Баранник.
Були розглянуті також питання реалізації інвестиційних проектів, формування територіальних об'єднаних громад, використання резервів надходжень до місцевих бюджетів, фінансування ремонтних робіт в Добропільському районі. У планах ремонт автомобільних доріг, капітальний ремонт водопровідних мереж, ремонт очисних споруд, термомедернізація Світлівської та Добропільської ЗОШ.

Шукати в на сайті