Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 21 березня 2016 р.

Чергова щотижнева апаратна нарада


Сьогодні, 21 березня, в Добропільській райдержадміністрації пройшла апаратна нарада. Провів нараду в.о. голови райдержадміністрації Олександр Леонідович Баранник.  Розпочалася нарад з приємної новини. З 18 по 20 березня 2016 року у смт. Покровське Дніпропетровської області проходили Всеукраїнські зональні змагання з міні-футболу серед команд юнаків двох вікових категорій. 
Добропільський район представляли вихованці КЗ «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» Добропільської районної ради, 2002 р.н., які посіли І місце, вихованці 2005-2006 р.н. зайняли ІІ місце.
Голова міськрайонної організації «Товариство Червоного Хреста України» І. Павленко доповіла про підсумки роботи організації за 2015 рік та січень-лютий 2016 року. Всього за минулий рік організацією було надано допомогу різного напрямку 7 тис. громадян, які проживають на території району та міста на загальну суму 790 тис.грн.
Також Ірина Іванівна звернулася до всіх присутніх з проханням підтримати та долучитися до Всеукраїнського місячника Червоного Хреста (квітень) та надати посильну допомогу (продуктами харчування, одягом, засобами гігієни тощо) людям, які її потребують.
Далі на нараді було розглянуто питання стосовно розрахунку бюджетних установ та населення за спожиті житлово-комунальні послуги. Як повідомив начальник відділу ЖКГ райдержадміністрації Олександр Міргородський, рівень оплати за надані послуги склали понад 72 %.
Потім були заслухані звіти про роботу за минулий тиждень всіх керівників структурних підрозділів, обговорили план роботи на наступний робочий тиждень.

Шукати в на сайті