Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 15 березня 2016 р.

Навчаючись - півищуємо кваліфікаціюСьогодні керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма провів семінар-навчання сільських, селищного голів, секретарів місцевих рад з нагальних питань. Завідувач юридичного сектору райдержадміністрації Олена Калашнікова ознайомила  учасників семінару з порядком заповнення декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.
Про основні положення законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про державну службу» інформували керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма та начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Ольга Тещинська. Про порядок розгляду запитів на публічну інформацію вела мову Інна Дяк, завідувач сектору  з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації. Також обговорено питання щодо дотримання  основних вимог інструкції з діловодства при оформленні службових документів. З названих та інших розглянутих на навчанні питань сільські голови та секретарі отримали роз'яснення та конкретні рекомендації щодо їх практичного застосування.

Шукати в на сайті