Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 11 березня 2016 р.

Була вулиця Леніна - стала Вишнева

Наприкінці 2015 року в Ганнівській сільській раді обговорено громадою та прийнято сільською радою рішення про перейменування вулиць у відповідності до чинних норм українського законодавства. Так, вулиця Леніна стала вулицею Вишневою, вул. Крупської – вул. Луговою, а вул.50 років Жовтня - вул. Зарічною.
Районний та сільський депутати Тетяна Слушаенко, Назарій Брусак та громадський діяч Андрій Слушаєнко активно взялися до справи з виготовлення та встановлення вказівників перейменованих вулиць. Зауважимо для жителів перейменованих вулиць та сіл – після перейменування не потрібно спеціально змінювати жодних правовстановлюючих документів. 

Добропільська районна рада

Шукати в на сайті