Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 16 березня 2016 р.

Зустріч з громадою


У 2016 році організація виїзних прийомів громадян керівними працівниками райдержадміністрації запланована не лише на територіях сільських, селищної рад, а і у відділених населених пунктах.  Так 16 березня поточного року заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій провела виїзний прийом громадян в с. Петрівка, с. Мар’ївка та с. Новотроїцьке Золотоколодязької сільської ради, на якому були присутні близько 30 громадян.
В селі Петрівка громадяни піднімали питання медичного обслуговування, можливості буріння свердловини для забезпечення мешканців села питною водою, оформлення субсидій, проведення прийому громадян дільничним інспектором міліції, будівництва дитячого майданчику, можливості перенесення автобусної зупинки, також піднімалась проблема необхідності відстрілу диких тварин.
В селі Мар’ївка мешканців більше всього турбувало питання медичного обслуговування населення, неможливості своєчасно визвати швидку допомогу, оформлення субсидій, надання допомоги у вирубці великих дерев. В с. Новотроїцьке громадянам була надана допомога у заповненні документів для оформлення субсидії, та зафіксовано звернення щодо отримання путівки на оздоровлення інваліду ІІІ групи.
Наталя Перекотій уважно вислухала всі проблемні питання, по деяким під час прийому були надані роз’яснення та рекомендації по їх вирішенню. По окремим зверненням надані доручення керівникам структурних підрозділів, установ для розгляду та виконання.
Шукати в на сайті