Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 25 березня 2016 р.

Засідання штабу району територіальної оборони


25 березня в райдержадміністрації відбулося засідання штабу району територіальної оборони в рамках участі у стратегічному командно-штабному навчанні з органами військового управління за темою «Формування, виконання завдань та забезпечення загонів оборони на території Добропільського району».
Проводив засідання начальник району територіальної оборони в.о. голови райдержадміністрації О.Л. Баранник. 
Члени штабу району обговорили важливі питання ведення територіальної оборони на території району. Учасники обговорили питання утворення загонів оборони, їх розташування та забезпечення,участь у проведенні стратегічних командно-штабних навчань.Шукати в на сайті