Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 6 липня 2017 р.

Свято Івана КупалаІвана Купала — традиційне свято, яке відзначається в Україні 7 липня.Це найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят, що згодом збіглося з християнським святом Різдвом Іоанна Предтечі (Хрестителя).
З нагоди цього свята в бібліотеках району організовано заходи - виставка-експозиції

«Магічне свято Івана Купали» (Центральна бібліотека). тематична розкладка «Горять купальські вогні» ( сільські бібліотеки), зелена вітальня «Я славлю все, що є живе» (Центральна бібліотека), урок народознавства «Гей на Івана, гей на Купала» (Криворізька бібліотека), народознавче свято «Зелене Купало в літо упало» (Золотоколодязька, Новоукраїнськабібібліотеки), майстер-клас «Як намисто я вінок сплету»» (Завидокудашевська бібліотека), фольклорна година «Магічне свято Івана Купала» (Шевченківська бібліотека), Інтернет-мандрівка«Містична ніч на Івана Купала». (Ганнівська бібліотека) та ін. Шукати в на сайті