Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 28 липня 2017 р.

Профілактичні рейди до сільгосппідприємств


На території Добропільського району тривають жнива. Цей період характеризується значною небезпекою виникнення пожеж на полях,чому сприяють, насамперед, суха спекотна погода, наявність на полях автомобільної та зернозбиральної техніки тощо. Крім того, існує небезпека і з боку людини, адже людська недбалість та безвідповідальність можуть призвести до загорань зернових ланів.

17, 19, 24 і 27 липня представниками агропромислового розвитку Добропільської райдержадміністрації спільно з рятувальниками 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області здійснили профілактичні рейди на сільгосппідприємства району з метою недопущення спалювання стерні та сухої рослинності, виявлення фактів порушення законодавства у сфері пожежної безпеки.
Були відвідані наступні сільгосппідприємства: ДВ «Оксамит» ТОВ «Бета-Агро-інвест»;ТОВ «Дакс»;ТОВ «Агрофірма «Каравай», -СФГ «БИС», ТОВ «Рута-Плюс», ПАТ «Ім.Т.Г. Шевченка».
Під час спілкування з аграріями проведені профілактичні роз’яснювальні роботи та надані пам’ятки. Рятувальники переконалися, що землероби відповідально ставляться до збирання нового врожаю. Вся техніка була забезпечена засобами пожежогасіння. Крім того, на полі постійно чергує техніка, пристосована для цілей пожежогасіння.
Профілактична робота у період жнив проводиться систематично, щоб попередити виникнення пожеж в місцях збирання, переробки та зберігання зернових.Шукати в на сайті