Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 25 липня 2017 р.

Інформація про виїзди сімейних лікарів на фельдшерські пункти

За період з 17 по 22 липня 2017 року були здійснені виїзди сімейних лікарів на підвідомчі їм фельдшерські пункти: Вірівський ФП, Новоторецький ФП, Новотроїцький ФП та Рубіжанський ФП.
Під час лікарських прийомів всього було оглянуто 31 чоловік: з них 20 дорослих та 11 дітей. На дому здійснено огляд 4 ветеранів війни та 2 учасників війни.

Всім, хто звернувся на прийом, була надана необхідна медична допомога, призначено обстеження та лікування, виписані пільгові рецепти, в тому числі за програмою «Доступні ліки». Проведені бесіди щодо профілактики онкологічних захворювань та цукрового діабету
Дітям віком до одного року проведено лікарський патронаж. З матерями проведено бесіди щодо доцільності грудного вигодовування.

Джерело: сайт Добропільської районої ради

Шукати в на сайті