Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 13 липня 2017 р.

Засідання жіночого клубу «Бабине літо»

12 липня в Добропільському СБК пройшло чергове засідання жіночого клубу «Бабине літо». «Про те, що дорого та свято» таку назву мали жіночі посиденьки. Так вийшло, що в цей день весь християнський світ відзначає День Петра і Павла. Повна назва цього свята День святих, славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла.
На засіданні учасниці дізнались цікаві факти про звичаї та традиції Петрова дня. В цей день влаштовували «Петровські гулянки», що символізувало зустріч «червоного літа».
Після цього свята починалися жнива та сінокіс. День Петра та Павла разом зі святом Аграфени Купальниці та Івана Купали складав єдиний святковий цикл, який відображав повний розквіт природних сил. Своїми враженнями з усіма поділились ієрей Ілля та ієрей Дмитрій. Протягом всього засідання звучали пісні у виконанні солісток СНК «Візит» Тетяни Степанової та Аліси Кравченко. Спонсором засідання виступила керівник жіночого клубу «Бабине літо», депутат Добропільської районної ради Кравченко Н.Г.

Шукати в на сайті