Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 14 липня 2017 р.

Районний захід до Дня бухгалтера


Шановні бухгалтери!
Ви виконуєте таку роботу, яку складно переоцінити. Ваша професія важлива, складна, кропітка і разом з тим така необхідна! Тому ми від щирого серця бажаємо Вам, щоб ваша праця завжди винагороджувалася вдячністю і допомогою, повагою і, звичайно ж, гідною оплатою. Нехай у вашому житті будуть тільки світлі будні, побільше радісних сюрпризів і веселих свят. Бажаємо вам добра, здоров'я і добробуту! Зі святом!!!
Сьогодні, 14 липня 2017 року, в залі засідань райдержадміністрації відбувся районний захід до Дня бухгалтера. Зі словами привітання до бухгалтерів та всіх присутніх звернулися голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов, голова районної ради Тамара Бєлянкіна та начальник фінансового управління Валентина Тітова.
Вручено Подяки Добропільської райдержадміністрації за плідну працю, сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Дня бухгалтера:
- головному бухгалтеру Добропільської сільської ради Івановій Світлані Олексіївні;
- головному бухгалтеру фермерського господарства «БІС» Іващенко Ірині Георгіївні;
- начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення – головному бухгалтеру апарату райдержадміністрації Кіясь Олені Миколаївні;

- начальнику відділу автоматизованої обробки інформації, контролю за призначенням та обліку соціальних виплат управління соціального захисту населення райдержадміністрації Коноваловій Ганні Володимирівні;
- заступнику головного бухгалтера відділу освіти райдержадміністрації ПавленкоТетяні Іванівні;
- головному бухгалтеру Святогорівської селищної ради Тарабан Тетяні Василівні;
- головному бухгалтеру СТОВ «Торецьке» ХоруженкоНадії Іванівні.

Подяку Добропільської районної ради за плідну працю, сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Дня бухгалтера було вручено головному бухгалтеру громадської організації «Добре поле» Павловій Олені Вікторівні.
Для присутніх бухгалтерів проведено розважальну програму з конкурсами, а свої виступи подарували Аліса Кравченко Добропільського сільського будинку культури, колективи Світлівського будинку народних традицій та Шевченківського сільського клубуШукати в на сайті