Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 6 липня 2017 р.

КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» закупив медичні препарати для надання невідкладної медичної допомоги

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за рахунок коштів місцевого та державного бюджетів придбав партію медичних препаратів на загальну суму 56822,48 грн., які призначені для надання невідкладної медичної допомоги жителям Добропільського району. Це знеболюючі, жарознижувальні препарати, препарати та розчини для зниження артеріального тиску, покращення мозкового кровообігу, серцеві глікозиди, засоби для запобігання та зупинки кровотеч, антисептичні засоби, антибіотики і т.д. Всі лікарські засоби були розподілені між амбулаторіями загальної практики-сімейної медицини та фельдшерськими пунктами Добропільського району.  На сьогоднішній день медичні заклади району забезпечені медичними препаратами в повному обсязі.

Шукати в на сайті