Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 4 липня 2017 р.

Засідання комісії

Сьогодні, 4 липня, в залі засідань районної ради відбулося засідання комісії щодо розподілу коштів, затверджених Програмою місцевих стимулів для медичних працівників Добропільського району на 2016-2019 роки.
На порядок денний було винесено одне питання: «Про відбір кандидатів на навчання за кошти районного бюджету». Член комісії Наталя Перекотій запропонувала внести до порядку денного ще одне питання: «Про погашення заборгованості перед Комунальним лікувально-профілактичним закладом «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігорем Маланчиком».
До комісії надійшло три заяви від претендентів на навчання в медичних закладах, а саме від Максима Тарадайка, Владислава Барміна та Ярослави Авраменко. Комісія розглянула заяви та шляхом голосування визначила всіх трьох заявників переможцями конкурсу. Тепер претенденти на навчання повинні вступити до коледжів, і після вступу укласти договори з КЛПЗ «Добропільський ЦПМСД». Члени комісії наголосили на тому, що будуть слідкувати за успішністю навчання та рекомендували покращити знання в базових дисциплінах під час навчання в коледжі.
По другому питанню вирішили направити лист боржникові і нагадати про фінансові зобов`язання.
Джерело: сайт Добропільської районної ради

Шукати в на сайті