Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 10 липня 2017 р.

Контрольні відвідування

Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Добропільського району здійснив за графіком контрольне відвідування 24-х підопічних у с. Новий Донбас, Красноярське, Світле. Перевірено якість надання послуг соціальними робітниками Завгородньою Д.О, Кухар Г.М., 
Міщенко А.А., Корнієнко О.В. 
Зауваження та скарги зі сторони отримувачів послуг відділення соціальної допомоги вдома – відсутні. Було відмічено, що соціальні робітники виконують різноматні види робіт, включаючи доставку продуктів та медикаментів, оплату комунальних послуг, проведення санітарно-гігієнічних засобів за місцем проживання підопічних, приготування їжі, обробку присадибної ділянки, тощо.
Громадяни похилого віку та інваліди дякують соціальним робітникам за сумлінне ставлення до своїх обов’язків та бажають міцного здоров’я, витримки і щоб протягнута ними рука допомоги завжди була тепла на дотик.

Шукати в на сайті