Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 19 травня 2016 р.

21 травня - День Європи в Україні


День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами континенту, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. З нагоди цього свята в бібліотеках району оформлено календарні перегляди літератури, виставки-екскурсії «Ми пізнаємо Європу» (центральна бібліотека) і «Подорожуємо країнами світу» (Вірівська бібліотека), книжкова полиця «Знайома і незнайома європейська література» (Ганнівська бібліотека).
Для дитячої та юнацької аудиторії відбудуться віртуальні подорожі «До країн Європи» (Новодонбаська бібліотека), «Історія Європейського Союзу» (Завидокудашевська бібліотека), «Заочна подорож столицями Європи» (центральна бібліотека); інформаційно-пізнавальні години «Європа - наш спільний дім» (Світлівська бібліотека) та «Відкриваємо Європу» (Святогорівська бібліотека). Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні зв’язків України і європейських держав, причетність до традицій і цінностей Європи.

Шукати в на сайті