Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 24 травня 2016 р.

Робоча поїздка керівництва району


24 травня 2016 року перший заступник голови Добропілської райдержадміністрації Олександр Баранник провів виїзний прийом громадян в с. Лиман Шилівської сільської ради. У проведенні прийому також прийняв участь Шилівський сільський голова Гайдоба Валерій Петрович та керівник ПАТ імені Т.Г.Шевченка Віктор Батицький.
12 громадян прийшли на прийом для порушення питань населеного пункту, які потребують вирішення. Основні з них стосувались проведення вуличного освітлення, відсутності об’єктів торгівлі, транспортного забезпечення села, покращення медичного обслуговування, ремонту доріг, необхідності у ремонті мосту, який знаходиться у аварійному стані. Також піднімались питання пенсійного забезпечення та земельних відносин. Олександр Баранник уважно вислухав всі питання, надав обґрунтовані роз’яснення щодо можливості надання допомоги у їх вирішенні. Також надав окремі доручення щодо вирішення деяких питань та постановки їх на контроль. В цілому зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння та настрою у подальшій співпраці, направленої на розвиток населеного пункту.

Шукати в на сайті