Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 10 травня 2016 р.

«Свято зі сльозами на очах»


З метою гідного відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в районі проведено цілу низку відповідних заходів. Здійснено об’їзд–огляд пам’ятників, проведені роботи по їх упорядкування. Школи району, як і всі навчальні заклади України, готуючись до 71 – ї річниці Перемоги над фашизмом, подбали про благоустрій будинків і дворів ветеранів війни та праці, пам'ятників і обелісків, всіх поховань солдатів на територіях сіл, поздоровляли ветеранів та солдатських вдів.
З 5 по 8 травня головними шкільними подіями стали зустрічі з ветеранами війни, уроки мужності, інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні уроки, виставки книг та історичних документів, конкурси строю та пісні. 6 травня в шкільних музеях і актових залах були проведені урочисті лінійки, присвячені Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги.Увечері в БНТ с.Світле пройшло інсценування пісень про війну у виконанні учнів Світловської школи. Дії супроводжувались приголомшливими фрагментами з документальних і художніх фільмів про події Великої Вітчизняної війни. Грандіозні концерти ветеранам до їх перемоги підготували колективи Золотоколодязької і Октябрської шкіл. Покладання гірлянди Слави - головний штрих на святах в селах Криворіжжі, Світле, Добропілля. До цих дат в бібліотеках ЦБС оформлено книжкові виставки «Між життям і безсмертям мости», «Живим уклін – загиблим слава», «Шана за подвиг, вдячність за мир», «Перемога одна на всіх», «Великі битви священної війни», «Будь славен день святої Перемоги» календарні виставки, перегляди літератури. Організовано заходи: зустріч з дітьми війни «Війна у долі моєї сім’ї» (Шевченківська бібліотека), літературно-музична композиція «Тихі зорі великої пам’яті» (Новофедорівська бібліотека), урок-реквієм «Збережемо пам’ять про подвиг земляків» (Святогорівська бібліотека), онлайн-перегляд фільмів «Поки живемо – пам’ятаємо» (Завидокудашевська бібліотека), історична година «Подвиг безсмертний, а пам’ять нетлінна» (Світлівська бібліотека), історичний екскурс «Переможної пам’яті роки» (Вірівська бібліотека), урок патріотизму «Хай буде пам’ять незгасима» (Новоукраїнська бібліотека), урок мужності ««Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги» (Новодонбаська бібліотека), краєзнавча година «Наш земляк – герой» (95 років від дня народження М.Буряка) (центральна година) та інші заходи. 9 травня в усіх населених пунктах Добропільського району відбулися урочисті заходи, мітинги-реквієми, святкові концерти, присвячені 71-й річниці Великої Перемоги. Було проведено 26 мітингів біля меморіалів, пам’ятників загиблим воїнам, організовано покладання квітів до всіх 54 пам’ятників на території району. Прийняли участь в мітингах керівники району, начальники управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови сільських (селищної) рад, керівники сільгосппідприємств, лідери громадських організацій та районних партійних осередків, учні та молодь району. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів та померлих ветеранів Другої світової війни, загиблих героїв на сході України. 
З нагоди Дня Перемоги над нацизмом, за мужність і відвагу, вірність військовому обов’язку, проявлені під час захисту незалежності нашої держави, Подяками Добропільської райдержадміністрації нагороджені учасники АТО І.І. Літвінов, П.М. Соколов, Подяками районної ради - Сергій Чикар, Олег Іллічов, Денис Савельєв та Олександр Серіков.На місцевому рівні були проведені концерти, святкові вогники та організовані обіди для ветеранів і учасників війни. Зі сцени звучали як сучасні та воєнні пісні, так і авторські твори учасників. Улюблені пісні, люди, одягнені у військову форму, польова кухня з гарячою солдатською кашею і гості немов перенеслися на 70 років назад, в травень сорок п'ятого року, коли до радості і гордості за свою країну домішувалися біль і гіркота за тих, хто не дожив до цього світлого свята. Ветерани Великої Вітчизняної війни, солдатські вдови, які не змогли бути присутніми на мітингах, були відвідані за місцем проживання. Ветеранам надана адресна матеріальна допомога, вручено квіти, святкові листівки, продуктові набори та подарунки від народного депутата України Є. Геллєра, районного керівництва, керівників сільгосппідприємств та фермерських господарств. Цього року, як і в попередніх роках, ветерани війни не залишились без уваги зі сторони медичних працівників. В медичних закладах були проведені медичні огляди ветеранів, в т.ч. нетранспортабельних на дому. Ввечері 8 травня в багатьох населених пунктах відбулася акція «Перша хвилина миру», яка передбачала запалення свічок біля пам’ятників воїнам-визволителям за участю керівництва району, сільських депутатів, представників громадських організацій та політичних партій, учнівської молоді, місцевих жителів. За ініціативою громадської організації прихильників активного способу життя «Східний вітер» 9 травня всі бажаючі прийняли участь у велопробігу «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» по місцях бойової слави міста та району.Шукати в на сайті