Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 4 травня 2016 р.

Спортивні досягнення депутатів Добропільського району


У квітні 2016 року у м. Слов’янськ та м. Маріуполь було проведено зональні змагання II етапу Спартакіади серед збірних команд міських та районних рад з видів спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи, шашки, за підсумками яких виявлено переможців та призерів змагань (6 збірних команд). Збірна команда нашого району показала на змаганнях високий результат та посіла почесне ІІІ місце.
29 квітня 2016 року команду було запрошено на фінальні змагання II етапу обласної Спартакіади, яка проходила у м. Слов’янськ. До складу команди Добропільської районної ради входили: Гапич М.М., Сметаніна А.М., Дугельний Д.А., Громило В.В., Івахненко П.І. – депутати районної ради, Дзюбко О.В. – депутат Світлівської сільської ради, Ляшенко М.О. – депутат Ганнівської сільської ради, Бєлянкін В.Г. – голова Святогорівської селищної ради. Цього разу наші спортсмени показали такі результати:
- в настільному тенісі серед жінок Сметаніна А.М. зайняла І місце, серед чоловіків ІІІ місце зайняв Гапич М.М. В загальнокомандному заліку з цього виду спорту район посів І місце.
- Бєлянкін В.Г. приймав участь у грі в шахи і посів почесне ІІІ місце.
- Команда волейболістів виборола ІІІ місце.
В загальнокомандному заліку команда району посіла V місце. Учасники, які приймали участь в особистій першості та команда були нагороджені кубками, медалями та грамотами.
Щиро дякуємо учасникам змагань та всім тим, хто неодноразово допомагає в організації та відправлені всіх спортсменів району на обласні змагання.
Шукати в на сайті