Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 10 травня 2016 р.

Турбота про ветеранів війни – обов’язок кожного


Усе далі й далі відходять грізні та буремні роки Другої світової війни. Міста і села нашої держави одне за одним відзначають 71-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Все менше і менше залишається поруч з нами тих, хто боронив рідну землю на фронтах війни, - відходять у вічність солдати Великої Перемоги, забираючи з собою спогади про ті часи лихоліття.
Напередодні свята Великої Перемоги завдяки фінансовій підтримці народного депутата України Є. Геллєра, ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор І. Ткач), БФ «Надія» (голова – Н. Іваньо) та громадської організації «Добре Поле» (очолює Л. Марченко) всі 24 учасника бойових дій та інвалідів війни, які мешкають в Добропільському районі, і 26 вдів померлих інвалідів війни отримали в подарунок продуктові набори (вартість одного такого набору – 250 грн.).Передавали подарунки ветеранам сільські голови та голови первинних ветеранських організацій. А ветеранів війни М.С. Сєрого, І.М. Макеєва, В.Т. Мокрого вшанували особисто помічник народного депутата Є. Геллера Алевтина Жук, голова районної ради Тамара Бєлянкіна, голова районної ветеранської організації Лариса Пакіна та її заступник Людмила Наровілова. Для нас головним уроком тієї війни має стати те, що ми непереможні лише тоді, коли всі разом об’єднуємо свої зусилля заради перемоги. Ця істина, любов до своєї Батьківщини та непохитна людська віра у світле майбутнє мають стати внутрішнім орієнтиром для кожного з нас, основою для подальшої розбудови нашої держави та єдності українського народу.

Шукати в на сайті