Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 23 травня 2016 р.

Відбулася апаратна нарада

23 травня 2016 року у залі засідань райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Олександровича Кірносова за участю голови районної ради, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ району.
Перед початком роботи до всіх присутніх звернувся голова ГО «Добропільська громадська спілка польської культури «Родзина» Віктор Батицький з проханням допоїти в зібранні архівних матеріалів для написання книги про історію заселення населених пунктів району. Після обговорення цього питання керівники структурних підрозділів райдержадміністрації відзвітували про стан виконання завдань, наданих на минулій апаратній нараді, про вирішення проблемних питань в своїх галузях. По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.Шукати в на сайті