Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 19 травня 2016 р.

Участь у форумі «Шляхи євроінтеграції Донецької області»

Сьогодні, 19 травня, м.Покровськ (Красноармійськ) відзначає День Європи. Одним із заходів програми свята став форум «Шляхи євроінтеграції Донецької області», який відкрився вранці в палаці культури шахтоуправління «Покровське».Форум проходив на високому рівні, підтвердженням чого була участь в роботі Форуму голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського, Генерального консула Німеччини Вольфганга Мессінгера, координатора проектів ОБСЄ в Україні посла Вайдотаса Верби, менеджера з комунікацій Представництва ЄС в Україні Мартті Лутсара, керівництва м. Покровськ. Також у роботі Форуму брали участь представники громадських організацій, громадські активісти.
- Ми з вами дивимося в майбутнє. А майбутнє у нас з вами, безумовно, в європейській унії, спільне з цивілізованим світом, красиве, щасливе, багате, - побажав присутнім в своєму вітальному слові Павло Жебрівський.Іноземні гості у своїх привітаннях привітали учасників форуму зі святами і висловили думку, загальний мотив якого можна висловити одним реченням: Донбас - це Європа. Від стабільного, мирного розвитку Донбасу залежить доля всієї Європи. Мер міста Руслан Требушкін привітав усіх з подвійним святом - Днем Європи та Днем вишиванки. Наприкінці урочистого відкриття Форуму Руслан Валерійович презентував фільм про розвиток і досягнення міста. Після урочистої частини свою роботу почали окремі секції: дискусія за участю представників посольств, ОБСЄ, ЄС та інших учасників форуму на тему «Європейські цінності й Україна. Права людини» і тренінг-семінар «Розвиток соціального підприємництва в Україні». Делегація від Добропільського району в складі заступника голови райдержадміністрації Н. Перекотій, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі А. Шевцова, завідувача сектору з питань внутрішньої політики І. Дяк теж прийняла активну участь у роботі Форуму. А на площі Шибанкова в цей же день відбулася ціла низка цікавих заходів. Жителі міста стали свідками масової зарядки і автопробігу з прапорами країн України і ЄС, презентації школярами міста країн Європи. Присутні мали можливість ближче познайомитися з культурою, історією, традиціями, кухнею країн Євросоюзу. Планується запуск в небо гігантського прапору Євросоюзу (розмір прапора становить 850 квадратних метрів).Шукати в на сайті