Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 17 травня 2016 р.

ДО УВАГИ СІЛЬСЬКИХ РАД!


Продовжується прийом заявок для участі в Конкурсу міні-гранів «Місто своїми руками» в рамках реалізації Програми соціального партнерства компанії ТОВ ДТЕК і Добропільського району. Заявки приймаються на сайті Програми соціального партнерства: spp-dtek.com.ua Оргкомітетом Конкурсу до 18.30 20 травня 2016 року. Відсутність додатків до Заявки є підставою для відмови в участі у Конкурсі. Заявки заповнюються українською чи російською мовами на комп’ютері. Після закінчення строків проектні Заявки не розглядаються.
Організаторами Конкурсу є Добропільська районна рада і Добропільська райдержадміністрація. Адмініструє Конкурс ГО «Центр муніципального розвитку Добропілля» за фінансової підтримки ТОВ ДТЕК.
Географія проекту: Добропільський район (включаючи села Ганнівка, Добропілля, Світле, селище Святогорівка).
Мета Конкурсу: сприяння розвитку громадянської активності та ініціатив серед жителів.
Пріоритетні напрямки діяльності в рамках Конкурсу:
- Підтримка громадських ініціатив в соціальній сфері;
- Підтримка громадських ініціатив у сфері ЖКГ;
- Підтримка громадських ініціатив у сфері пропаганди здорового способу життя та популяризації занять спортом;
- Підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив;
- Підтримка ініціатив у сфері благоустрою.

Шукати в на сайті