Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 13 травня 2016 р.

Зустріч з депутатами районної ради


Сьогодні 13 травня, у залі засідань відбулася перша зустріч голови райдержадміністрації Кірносова Д.О. з депутатами районної ради. Також на зустрічі були присутні голова районної ради Бєлянкіна Т.М., заступник голови районної ради Стрепоченко І.П., перший заступник голови райдержадміністрації Баранник О.Л., заступник голови Перекотій Н.П та керівник апарату райдержадміністрації Перейма В.В.
Новий голова райдержадміністрації коротко депутатам розповів про себе. Також очільник району поділився планами на подальшу працю:
- відвідати села всього району;
- познайомитися сільськими головами, з бюджетом сільських рад;
- сприяти розвитку у селі садівництва та забезпеченню сільськогосподарською продукцією мешканців м.Добропілля;
- розвиток культури, спорту, медицини на селі;
- наведення порядку в земельних питаннях.
Основною проблемою у селі залишається забезпечення мешканців їх питною водою. Голова відповів на всі питання, поставлені депутатами.


Шукати в на сайті