Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 12 травня 2016 р.

Відбулося засідання районної фінансової комісії


12 травня перший заступник голови райдержадміністрації О.Л. Баранник провів засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат.
Члени комісії розглянули питання щодо раціонального використання водного об’єкту на території Святогорівської селищної ради (доповідач: Зоц Сергій Сергійович – заступник начальника управління Держгеокадастру у Добропільському районі) та про нарахування заробітної плати на рівні та менше встановленого законодавством рівня (доповідач: Пітик Неоніла Євгенівна – перший заступник начальника управління ПФ України в м. Добропіллі та Добропільському районі). Підняли члени комісії і питання щодо наділення їх повноваженнями розглядати питання із легалізації заробітної плати та зайнятості населення та легалізації доходів громадян.

Шукати в на сайті