Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 4 травня 2016 р.

Я поіменно славлю вас усіх!


Центральна бібліотека Добропільської районної ЦБС спільно з організацією ветеранів Добропільського району видала поетичну збірку до 90-річчя від дня народження ветерана війни М.Г. Рекуна «Я поіменно славлю вас усіх!».
Михайло Григорович Рекун – вірний син Добропільської землі, мешканець села Криворіжжя, учасник бойових дій, педагог і поет. Він є учасником страшних і бурхливих подій Другої Світової війни. Прекрасні поетичні рядки переповнені щирою повагою до тих, хто не дожив до мирних днів, ненавистю до ворогів, що топтали нашу землю, глибокою шаною і сердечністю, людськими радощами і надією на краще майбутнє. Рекун М.Г. нагороджений бойовими нагородами: медаллю «За відвагу», орденами «Великої Вітчизняної війни» 1-го та 2-го ступенів, а також сучасним орденом Президента України «За мужність». Тема солдатського подвигу, перемоги, лейтмотивом проходить через всю творчість поета. У своїх віршах також оспівував своє село, його історію і звертався до молодого покоління:

…Спішіть в життя, спішіть добро робити.
Воно добром повернеться до вас,
Ми віримо: щасливі дні настануть.
Вітчизна має сто підстав на те.
Підніметься з колін, в когорту перших стане
І барвами веселки розцвіте,
Достойними зростуть онуки, діти,
До правди й сонця прокладуть мости.
                                                                          От тільки треба всім і так хотіти,
                                                                          Як нам хотілося Перемогти.

Шукати в на сайті