Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 17 травня 2016 р.

Проект культурної інтеграції «Український Донбас»


На виконання наказу Міністерства культури України від 30.12.2015 року № 1126 «Про започаткування Загальноукраїнського Проекту культурної інтеграції «Український Донбас», плану культурно-мистецьких заходів з реалізації загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Української Донбас» 14 травня на території району відбулася міжрегіональна партнерська взаємодія із народним ансамблем «Веселі музики» Жовтневого селищного будинку культури Білопільської районної державної адміністрації Сумської області.
Інструментальний ансамбль «Веселі музики» Жовтневого селищного будинку культури заснований в 1996 році. У грудні 2002 року колективу присвоєно звання «народний». З моменту заснування керівником ансамблю є Шарков Іван Степанович. Колектив веде активну концертну діяльність. Неодноразово брав участь в районних, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних оглядах-конкурсах та фестивалях: Всеукраїнському фестивалі «Козацький радослав», VІ Міжнародному фестивалі українського фольклору «Берегиня» (м. Луцьк), Міжрегіональному фестивалі етнічних культур «Таврійська родина» (м. Генічеськ Херсонської області), Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку (м. Київ), обласному фестивалі народної творчості «Дивограй» (смт. Пустовойтівка Роменського району), обласному фестивалі «Єдина Сумщина – єдина країна» (с. Підопригори, Лебединського району), обласному агропромисловому ярмарку «Агро-Сумщина» (с. Сад Сумського району), обласному патріотичному святі «Козацькому роду нема переводу» (м. Конотоп). За доброю традицією зі словами привітання начальник відділу культури Юлія Літвінова, Ганнівський сільський голова Лілія Тихонова та працівники районного – культурно-методичного центру радо зустріли гостей з короваєм на території Ганнівської сільської ради. Згодом ансамбль прийняв участь у районному фестивалі сімейної творчості «Весела родина», де залюбки показали свою творчість. У фойє до уваги гостей була оформлена виставка народних умільців Білопільського району Сумської області. Зі сцени до всіх присутніх зі словами привітання та подяки за теплий прийом звернулася завідувач сектору культури Білопільської районної державної адміністрації Світлана Валентинівна Лукова. У виконанні ансамблю прозвучали веселі, запальні, з оригінальними обробками народні жартівливі пісні. Глядачі прийняли виступ гостей з захопленням та щирими оплесками, отримавши масу позитивних емоцій. На згадку про зустріч начальник відділу культури і туризму Добропільської райдержадміністрації Юлія Літвінова вручила гостям подарунки. Зустріч на Добропільській землі залишила в серцях гостей тільки тепло і радість від спілкування. Дуже сподіваємось на співпрацю в майбутньому. Бажаємо творчих злетів, вагомих результатів в роботі та реалізації власного потенціалу в своїй країні.


Шукати в на сайті