Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 26 травня 2016 р.

Обговорення питань модернізації закладів освіти


26 травня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Баранника відбулося засідання координаційної ради з питань модернізації мережі закладів освіти Добропільського району «Про створення освітнього округу (опорної школи) та її філій». Участь у засіданні координаційної ради прийняла заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко. Члени районної координаційної ради обговорили дуже актуальні, суперечливі питання про перспективу створення освітнього округу в Добропільському районі.
Міністреством освіти було оголошено конкурсний відбір навчальних закладів на кращий проект опорної школи. За результатами роботи оргкомітет та журі конкурсу визначили серед переможців конкурсу на кращий проект сільської опорної школи Світлівську ЗОШ з проектом «Школа успіху, любові та добра, майстерня, де формується майбутня людина України». Внесену на координаційну раду пропозицію щодо визнання Світлівської ЗОШ І-Ш ступенів опорною, було підтримано в зв’язку з тим, що вже виділено кошти на термомодернізацію школи. Запропоновано пролонгувати реорганізацію шкіл-філій. Поступила пропозиція визнати опорною школою на перспективу (2017 рік) Святогорівську ЗОШ І-Ш ступенів. Координаційною радою запропоновано відділу освіти винести питання щодо створення освітнього округу (опорної школи) та її філії на розгляд сесії районної ради.

Шукати в на сайті