Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 23 травня 2016 р.

Виїзний прийом керівництва району


23 травня 2016 року голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів виїзний прийом громадян в Добропільський сільській раді. У проведенні прийому також прийняв участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Баранник. 10 громадян, які прийшли на прийом, порушували важливі проблемні питання населеного пункту, які потребують вирішення.
Основні з них стосувались ремонту доріг, вивезення сміття, проведення вуличного освітлення в с. Матяшеве, пільгового перевезення пасажирів, відсутність лаборанта в Добропільській амбулаторії ЗПСМ, огородження кладовища в с. Матяшеве. На всі питання були надані обґрунтовані роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства, деякі голова взяв під особистий контроль. Взагалі прийом пройшов в атмосфері знайомства та конструктивного діалогу, направленого на подальший розвиток населених пунктів сільської ради.

Шукати в на сайті