Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 5 травня 2016 р.

Засідання молодіжної ради Добропільського району


5 травня 2016 року відбулося засідання молодіжної ради Добропільського району. Розглядалось питання щодо проведення у 2016 році семінар-наради з лідерами молодіжних, шкільних організацій Добропільського району.
Засідання вела заступник голови райдержадміністрації Н.П. Перекотій. У засіданні прийняли участь Гапич Л.М. - начальник відділу освіти райдержадміністрації, Пихтєєва Е.А. – начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Калюжна К.С. - завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Іванов М.М. - директор Добропільського районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
В ході розгляду питання було вирішено провести семінар 26-27 травня 2016 року на базі Добропільського районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Для лідерів буде проведено тренінгові заняття, профілактичні бесіди, екскурсії до Добропільського міського ЦДЮТ та майстер класи з виготовлення поробок на згадку про захід.

Шукати в на сайті