Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 19 травня 2016 р.

Перевірка дозвіллєвої діяльності роботи закладу культури


19 травня 2016 року працівники районного культурно-методичного центру Неміш Л.Г., Гайдук С.В. на чолі з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації здійснили виїзд у Криворізький сільський будинок культури з метою перевірки дозвіллєвої діяльності та загального стану роботи закладу культури, проведення працівниками дискотек та культурно-розважальних заходів для молоді.
Під час зустрічі з керівником клубного закладу та секретарем Криворізької сільської ради розглянуто питання кадрового забезпечення та надано доручення, щодо подальшої роботи згідно планів, надано методичну допомогу. За підсумками перевірки роботи складено довідку. Акція відділу культури і туризму райдержадміністрації не буде разовою, перевірки будуть продовжуватись з метою покращення роботи установ культури по забезпеченню дозвілля молоді.

Шукати в на сайті