Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 26 травня 2016 р.

Участь у засіданні колегії облдержадміністрації


26 травня голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов та голова районної ради Тамара Бєлянкіна прийняли участь у засіданні колегії облдержадміністрації.
На порядок денний засідання колегії облдержадміністрації були винесені наступні питання:
1. Про виконання Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями в Донецькій області на 2010-2015 роки «Безбар’єрна Донеччина» .
2. Про стратегію розвитку Донецької області на період до 2020 року.
Стратегія розвитку розроблялася спільно з спеціалістами Донецької ОДА та ПРООН за підтримки урядів Швеції та Швейцарії. Очільник облдержадміністрації П.Жебрівський наголосив на важливості Стратегії, тому що програми, які вона передбачає, втілюватимуться під призмою децентралізації. «Демократизація та побудова громадського суспільства - важливі етапи нашої роботи. Ці процеси повинні бути незворотними, і тоді Донецька область стане не лише де-юре, а й де-факто частиною України», - підкреслив він.

Шукати в на сайті