Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 30 травня 2016 р.

Привітання зі святом останнього дзвоника!


Від щирого серця вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника! Для дітей останній день навчального року в першу чергу означає початок довгоочікуваних літніх канікул. Бажаю Вам провести їх цікаво, відпочити, набратися нових вражень і 1 вересня повернутися до школи натхненними, з жагою до знань.
Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть Вам досягти омріяних вершин у Вашій майбутній діяльності! Віримо, що вступите Ви на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Безумовно, доріг дуже багато, і по якій ви підете, залежить, що ви здобудете. Дуже важливо, щоб ви не помилились. Залишайтесь людьми з гарячими серцями, любіть Батьківщину і батьків, тоді ви обов’язково досягнете висот. Безмежно дякую вчителям за наполегливу працю з навчання та виховання дітей. Ви самовіддано вкладаєте в дитячі душі добре, вічне, запалюєте вогонь у їхніх серцях. Своєю діяльністю, терпінням та любов’ю Ви формуєте майбутнє Української держави, виховуєте справжніх патріотів Батьківщини. Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної наснаги. Хочу привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги. Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Добра й благополуччя, міцного здоров'я і злагоди у Ваших родинах.


Голова райдержадміністрації Д.О. Кірносов

Шукати в на сайті