Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 1 серпня 2017 р.

1 серпня стартував Веукраїнський тиждень грудного вигодовування
З 01.08.2017 по 07.08.2017 КЛПЗ «Добропільський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» підтримав акцію Всеукраїнський тиждень грудного вигодовування, який проходить в цьому році  під гаслом: «Підтримаємо грудне вигодовування разом» .
Медичні працівники нашого Центру, у своїй роботі постійно роблять акцент при спілкуванні з матерями на те, що грудне молоко є ідеальним продуктом харчування для немовлят.
Насамперед, воно безпечно і не містить забруднюючих речовин. Грудне молоко має у своєму складі антитіла, які допомагають захистити дитину від найбільш поширених хвороб дитячого віку.  Грудне молоко повністю забезпечує всі потреби дитини в харчуванні і питво в перші 6 місяців життя. Діти, що знаходилися на грудному вигодовуванні, надалі показують досить високі результати в тестах на розвиток інтелектуальних здібностей. Вони менше схильні до ризику набрати зайву вагу, а також ризику розвитку діабету на подальших етапах життя. Матері, що годують груддю рідше мають захворювання на рак грудей або яєчників. Завдяки роботі наших медиків в районі на грудному вигодуванні перебувають 56% малюків з них до 3 міс. - 32%, до 6 міс.-20% и 5% до  року.

Впливає грудне вигодовування і на здоров`я матері. Воно сприяє профілактиці мастопатії, пухлин молочних залоз, зменшує ризик маточної кровотечі, запобігає розвитку в майбутньому злоякісних новоутворень матки та яєчників. Грудне вигодовування – основа становлення близьких, довірливих відносин між матір’ю та дитиною, спосіб  їх спілкування, що підвищує здатність дитини до соціальної адаптації. Крім того, грудне вигодовування дає матері більше часу для спілкування з дитиною, вчить краще розуміти немовля, дарує душевний спокій та радість від материнства.

Шукати в на сайті