Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 3 серпня 2017 р.

Світ Голсуорсі


Ювілейні дати з дня народження людей, які стали класиками літератури, щорічно зазначаються в різних країнах.
14 серпня виповнюється 150 років знаменитому англійському драматургу і прозаїку, лауреату Нобелівської премії Джона Голсуорсі. Освіту майбутній нобелівський лауреат отримав в елітній школі, а потім в Оксфордському університеті. За своє творче життя автор написав 20 романів, 27 п’єс, три збірки поезії та безліч оповідань і есе. Вершиною його творчості став роман «Сага про Форсайтів», на створення якого у Голсуорсі пішло 15 років. Темою роману стали життя, звичаї і взаємовідносини різних соціальних класів суспільства.

Для широкого кола читачів в центральній бібліотеці підготовлено книжкову виставку «Світ Голсуорсі», на якій представлено 8-ми томне видання письменника та окремі твори. Можливо, для нас це стане приводом прочитати або перечитати книги видатного автора, відкриваючи для себе нові грані його таланту.

Шукати в на сайті