Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 3 серпня 2017 р.

Торгівля людьми - сучасний прояв рабства

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».
Торгівля людьми становить значну суспільну небезпеку. Негативний вплив на суспільство цього явища полягає у зруйнуванні суспільної моралі, формуванні моральної деградації та відчуженості особистості, втрати родинних зв’язків, небезпечному «звиканні» громадської свідомості до негативного явища, поширенні депресивних синдромів та суіцидальних тенденцій, зростанні агресивності та жорстокості, поширенні венеричних захворювань, Сніду.
На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми стала надзвичайно актуальною для нашої держави.
В рамках проведення всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, з метою сприяння більшій поінформованості населення міста Добропілля та Добропільського району стосовно орієнтирів убезпечення від торгівлі, 03.08.2017 у Добропільському міському центрі зайнятості було проведено семінар для зареєстрованих безробітних на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці ».
Семінар було проведено за участю заступника директора Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Борсукової Марини Григорівни, завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації Калюжної Катерини Сергіївни, провідного юрисконсульта Добропільського міського центру зайнятості Петрової Альони Миколаївни.
Під час семінару слухачам було доведено інформацію стосовно існуючих форм торгівлі людьми, переліку державних органів, які займаються виявленням та протидією торгівлі людьми, методів попередження, механізму захисту постраждалих від торгівлі людьми.

Шукати в на сайті