Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 23 серпня 2017 р.

Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

23 серпня 2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова, за участю голови районної ради Тамари Бєлянкіної, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищного голів, керівників підприємств, установ, організацій району.
В ході засідання були розглянуті питання про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік у І півріччя поточного року, про підсумки виконання бюджету Добропільського району за за І півріччя 2017 року та про стан готовності ЗОШ району до нового навчального року.
Підводячи підсумки виконання бюджету району, начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Тітова повідомила, що у порівнянні з І півріччям минулого року надходження доходів до місцевих бюджетів району збільшилися на 22992,4 тис. грн. 

Не виконано план за вказаний період по Криворізькій та Шилівській сільським радам.
Увагу присутніх сільських голів було звернено на тому, що для поповнення бюджету необхідно акцентувати роботу по проведенню нормативної грошової оцінки земель, що дасть можливість додатково одержати кошти для розв’язання багатьох питань соціального спрямування.
Тетяна Павловська, в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, підводячи підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя поточного року, звернула увагу не тільки на позитивну тенденцію розвитку, але й на такі негативні моменти, як висока кредиторська заборгованість по виплаті житлових субсидій (1407,4 тис. грн.), заборгованість за надання житлово-комунальних послуг (156,0 тис. грн.). 


З 29 інфраструктурних проектів, які планується реалізувати в 2017 році, станом на 1 липня роботи завершені по 8 об’єктах.
Дуже актуальною була доповідь начальника відділу освіти райдержадміністрації Любові Гапич про стан підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року, яка відзначила, що всі 8 ЗОШ підготовлені до нового навчального року. Прогнозована кількість учнів буде становити 1103 учня, з них – 103 першокласника.
Відділ освіти непокоїть незадовільний стан доріг по окремих маршрутах руху шкільних автобусів.
Підписання актів готовності шкіл району в стадії завершення. Існують проблеми щодо водо забезпечення Шилівської ЗОШ та якості води у Криворізькій ЗОШ. 


Проблемним питанням є проведення та завершення ремонтних робіт у Світлівській ЗОШ. Потребує поточного ремонту внутрішня тепломережа Добропільської ЗОШ. Котельні Золотоколодязянської та Світлівської ЗОШ потребують капітального ремонту та заміни котлів.
Після розгляду та обговорення кожного питання були прийняті відповідні рішення, керівникам відповідних районних служб надані доручення голови райдержадміністрації.

Шукати в на сайті