Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 11 серпня 2017 р.

Офіційна праця в Ізраїлі!!!


Добропільський міський центр зайнятості повідомляє, що між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль підписано Угоду про тимчасове працевлаштування українських працівників на ринку праці Держави Ізраїль.
Угодою визначені 4 сфери для працевлаштування:
- будівельні роботи (опалубник);
- робота з металом (арматурник);
- покриття стін та підлоги керамічною плиткою (лицювальник - плиточник);
- штукатурні роботи (штукатур).

Компетентним органом для забезпечення належної процедури працевлаштування українських працівників у будівельній галузі Держави Ізраїль визначено Державну службу зайнятості.
Для більш детальної інформації стосовно переліку документів, процедури працевлаштування до Держави Ізраїль необхідно звернутись до Добропільського міського центру зайнятості за адресою: м. Добропілля, вул. Банкова, буд. 39.

Шукати в на сайті