Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 18 серпня 2017 р.

Запрошуємо на виставковий захід СХІД-ЕКСПО 2017


Донецька облдержадміністрація інформує про проведення спільно з Програмою Розвитку ООН в Україні виставкового заходу СХІД-ЕКСПО 2017.
Захід відбудеться 12-13 вересня 2017 року у м. Київ за адресою: вул. Велика Житомирська, 33 (приміщення Торгово-промислової палати України). 
Основна мета - сприяння виходу малого і середнього бізнесу Донеччини на міжрегіональні ринки, зростання економічної активності бізнес-середовища, привернення уваги до потенціалу місцевих виробників, інноваторів, ознайомлення із сучасним досвідом, отримання навичок, зміцнення ділових зв’язків з іншими регіонами України.

Більш п’ятдесяти компаній Донецької області демонструватимуть власні товари та послуги в різних галузях економіки (від продуктів харчування до промислового обладнання).
В рамках виставки буде організовано різноманітні панельні дискусії, зустрічі у форматі В2В, бізнес-тренінги, майстер-класи, облаштовано місця для ділових переговорів.
До участі запрошені посадові особи державної влади України, провідні експерти у сфері економіки та інвестицій, керівники найбільших міжнародних організацій, в тому числі фінансових, представники дипломатичного корпусу.
Запрошуємо зацікавлених осіб відвідати захід СХІД-ЕКСПО 2017.

Більш детальна інформація за посиланням http://east-expo.com.Ua/# або за  телефоном 050 734 82 80.

Шукати в на сайті