Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середу, 16 серпня 2017 р.

Збори громадян в селі Ганнівка

На цьому тижні відбулися збори громадян в селі Ганнівка, які провела сільський голова Лілія Тихонова.
На заході обговорювалися питання, що належать до компетенції правоохоронних органів, а саме роботи дільничного інспектора поліції Романа Астахова, який обслуговує дану територію.
Роман Астахов звітував про виконану роботу за І півріччя 2017 року, розповів про криміногенну обстановку на території Ганнівської сільської ради про випадки шахрайств з банківськими картками та мобільними телефонами, навів конкретні приклади і дав практичні поради, як не стати жертвою зловмисників.

Робота дільничних інспекторів дуже складна і важлива. Головна мета цієї роботи — попередити скоєння правопорушень і злочинів. А в цій справі без встановлення спілкування з жителями своєї ділянки досягти позитивних результатів неможливо. Щирість і чуйність, допомога і порада дільничного інспектора відіграє величезну, часом вирішальну роль у долі людини, зазначив Роман.Також висловив сподівання на допомогу небайдужих громадян.

Шукати в на сайті