Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 11 серпня 2017 р.

«Я – мати»11 серпня на базі Вірівського будинку культури Святогорівської селищної ради відбувся профілактичний захід для жінок на тему: «Я – мати».
На зустріч були запрошені жінки села Вірівка, які мають малолітніх дітей. Захід проходив у вільному просторі у формі чаювання.
Перед гостями виступила сімейний лікар Святогорівської амбулаторії Т.Лінкіна, яка довела до присутніх основні правила здорового способу життя жінок та зауважила, що здоровий спосіб життя жінки – це комплекс систематичних заходів, направлених на збереження здорового жіночого організму та його репродуктивної функції.

Тему здоров’я дитини першого року життя підняла завідувач Вірівським ФП З. Прокопенко, яка відзначила, що перший рік життя дуже важливий для подальшого здоров’я малюка, під контролем слід тримати харчування дитини та її гігієну.
Після цього медичні працівники відповіли на запитання.
Перед жінками виступила завідувач Вірівського дитячого навчального закладу Н.Савостьянова, яка розкрила тему попередження дитячого травматизму.
Присутні жінки мали можливість взяти участь у практичних вправах, які провела для них психолог районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Л.Паращук. Жінкам було запропоновано за допомогою фарби та пензлика намалювати свою родину в вигляді квітів, на роботу надавалося виключно 12 хвилин, а потім психолог вчив читати по малюку характер життя своєї сім’ї.
Друге завдання психолога було розраховано на три команди, які складали образ дитини – щасливої, здорової та ідеальної; кожна команда підбирала критерії щастя, здоров’я, ідеальності та зв’язувала зі шляхами досягнення цих критеріїв.
Практична частина зустрічі дуже зацікавила присутніх та об’єднала спільною ідеєю виховання порядної та здорової дитини як справжнього повноцінного громадянина своєї країни.
Захід був організований службою у справах дітей райдержадміністрації (начальник В. Бібля) за допомогою завідувача Вірівського будинку культури та депутата Добропільської районної ради І. Рязанцевої, яка надала приміщення, організувала книжкову виставку та чаювання.
Наприкінці зустрічі перед гостями взяли слово Святогорівський селищний голова В. Бєлянкін та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації В.Бібля.
Усі учасники залишилися у захваті та задоволені від зустрічі, отримали важливі поради, консультації та побажання.
Спеціалістами служби у справах дітей жінкам надавалися пам’ятки та буклети з порадами та рекомендаціями від служби.

Шукати в на сайті