Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 9 серпня 2017 р.

За матеріалами податкової міліції Донеччини з початку року забезпечено надходження 9 млн. гривень


Співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області за січень-липень поточного року зареєстровано 43 кримінальні провадження, з них 26 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, 9 – реалізації фальсифікованих підакцизних товарів, 2 - за фактом фінансування тероризму, 2 – фіктивного підприємництва, 3 – за фактами привласнення, розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем.
За кримінальними провадженнями за січень-липень поточного року стягнуто до бюджету 9,1 млн. грн, з них за закінченими кримінальними провадженнями – 2,5 млн. гривень.
Крім того, працівниками податкової міліції Донецької області з початку року викрито та припинено незаконну діяльність 3-х «конвертаційних центрів», 3-х цехів підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв, 1-го підпільного виробництва тютюнових виробів та1-го підпільного цеху виробництва паливно-мастильних матеріалів, 2-х центрів мінімізації митних платежів.
Спрямовано до суду з обвинувальним актом 11 кримінальних проваджень.

Шукати в на сайті