Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 28 серпня 2017 р.

Вірівському СБК – 30 років


24 серпня, в День Незалежності України, Вірівський СБК зібрав багато жителів села та гостей на своєму 30-річному ювілеї. У кожного, хто заходив до приміщення, відразу ж піднімався настрій: їх радісно зустрічали організатори свята – директор будинку культури Юрій Рязанцев. Звучала музика, у холі було представлено поробки учасників любительських об’єднань з декоративно-прикладного мистецтва. Цього свята чекали з нетерпінням та хвилюванням, адже ще ніколи в селі не святкували річниці будинку культури, а тим більше – такого ювілею.

Розпочалася урочиста частина з привітання до 26-ї річниці Незалежності України. Зі щирістю та теплотою з 30-річчям Вірівського клубу та 25-річчям народного вокального ансамблю «Веснянка» всіх присутніх привітала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Літвінова та подякувала усім, хто робить внесок у розвиток культури в селі та побажала постійного прагнення приносити людям радість, гарний настрій, пропагувати найсвятіше, що є в народу – його культуру та традиції. Юлія Миколаївна високо оцінила творчість народного вокального ансамблю «Веснянка», побажала їм успіхів, натхнення, молодості в душах та оптимізму учасникам самодіяльності. Також вручила подяки від голови райдержадміністрації Дмитра Кірносова директору СБК Юрію Рязанцеву та від відділу культури і туризму райдержадміністрації - народному вокальному ансамблю «Веснянка».
Потім слово взяв голова селищної ради Віктор Бєлянкін, який відмітив значення для села закладів культури та народної творчості та подякував учасникам художньої самодіяльності за їх внесок у культурне життя села.
Під час концертної програми всі учасники самодіяльності Вірівського СБК показали всім присутнім свої таланти та продемонстрували свою майстерність у виконанні пісень та хореографії.
Свято пролетіло швидко, концерт закінчився, глядачі аплодували з щирою вдячністю та не хотіли відпускати зі сцени виступаючих. Відділ культури і туризму та Вірівський СБК висловлює щиру подяку постійним меценатам ПрАТ «Глини Донбасу»(Генеральний директор Ігор Ткач)та ГО «Добре поле» (голова Любов Марченко) за підтримку розвитку культури Добропільського району та придбання коврового покриття для хореографічної кімнати клубу.

Шукати в на сайті