Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 14 серпня 2017 р.

Три свята в гості. Свято Спасу святкуємо, радість людям даруємо

Яблучка на столі, в банку - медок, свіжий хліб, дихають жаром пиріжки, лісові горішки... Все це - не що інше, як символи прекрасних Спасів.
Свята Спаса особливі, адже названі вони в честь Спасителя нашого, Ісуса Христа. Вони неоднакові за своєю значимістю, однак у всіх трьох Спасів привід торжества пов'язаний зі Спасителем.
14 серпня церква відзначає свято Походження (Ізнесення) дерева животворного хреста, більш відоме серед віруючих як перший, мокрий чи медовий Спас. 19 серпня – Преображення Господнє - велике, одне з так званих двунадесятих свят церкви, присвячене Ісусу Христу. І відоме в Україні під назвою другого, чи яблучного Спаса.
29 серпня - Перенесення нерукотворного образу Спаса нашого Ісуса Христа із м. Едесси в Константинополь, у повсякденному житті віруючих відоме більше як третій Спас, або Спас на полотні.
Виставка-експозиція «Спас – Бог земного достатку» організована центральною бібліотекою, представляє видання про народні звичаї та традиції, які допомагають читачам і гостям бібліотеки дізнатися про різні назви свята Спаса, його історію, особливості, народні прикмети. Доповнюють виставку гостинці літа: горіхи, червонобокі яблука і, звичайно, мед!
В сільських бібліотеках району оформлено календарні виставки, розкладки, перегляди літератури.
Для широкого кола читачів відбудуться урок народознавства «До світлиці прийшов Спас, пішло літечко від нас» - Світлівська бібліотека, народознавча оповідь «Прийшов Спас в гості до нас» - Новодонбаська бібліотека, народознавча година «От і Спас, йде вже літечко від нас» - Нововодянська бібліотека.
Вітаємо зі Святом Преображення Господнього!

Шукати в на сайті