Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 30 серпня 2017 р.

Традиційний щорічний фестиваль "Добропільські дзвіночки"

До всього треба дотику душі –
Корінням – в землю, крилами – у небо.
Де вічний пошук, там нема межі,
Там вічний рух – життя потреба.
Саме цими рядками можна охарактеризувати життя, що вирує в стінах Ганнівського будинку культури. Кожного дня в різні пори року для всіх відкриті його двері. Місце, де живе чарівна казка творчості, фантазії, майстерності, таланту, любові до дітей і постійного пошуку. А сьогодні, як вже склалося традиційно, вже сьомий рік поспіль тут пройшов районний фестиваль самодіяльної дитячої творчості «Добропільські дзвіночки», в якому взяло участь 16 діточок від 5 до 10 років.
Талановитих, розумних, впевнених, справжніх особистостей цього року привітали їх улюблені персонажі з мультфільму Маша та Ведмідь, Оригінальний сценарій свята і дійових персонажів представили працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації та Світлівського будинку народних традицій. На святково прикрашеній сцені відбулося яскраве дитяче свято, якому активно підігрували глядачі.
На фестивалі звучали мелодійні пісні, які подарували гарний настрій та заряд позитивних емоцій всім: і гостям, і учасникам. Кожен із присутніх у залі мав свою думку, вболівав за найкращий голос, але підбити підсумки щодо того, хто показав себе «на сто відсотків», могли лише поважні та об’єктивні члени журівської команди. 


Переможцями фестивалю стали: у першій віковій категорії 5-7 років
І місце зайняв Шаля Роман з с.Світле, ІІ – Мауль Олександра з с.Вірівка, ІІІ місце – Крамаренко Валерія з с.Ганнівка. У другій віковій категорії 8-10 років І місце зайняла Котова Софія з с.Світле, ІІ – Веселова Софія з с.Ганнівка, ІІІ місце – Грицак Анастасія з с.Вірівка.
Всіх учасників конкурсу відзначено Дипломами за участь та подарунками. З вітальним словом до юних учасників фестивалю звернулася голова районної ради Тамара Бєлянкіна - подякувала за незабутні враження, хороший та позитивний настрій, батькам – за їх працю та тепло сердець, яке вони дарують дітям, а керівникам закладів культури за виховання, формування духовних ідеалів у дітей, за вмілу організацію творчого процесу.
Не оминула своєю увагою такий чудовий та прекрасний захід голова громадської організації «Добре Поле» Любов Марченко. Від її імені на честь учасників та гостей свята були сказані теплі, вітальні слова вдячності всім тим, хто долучився до організації та проведення такого красивого та святкового фестивалю. 
Глядачі старшого покоління по завершенні фестивалю відмітили, що, дивлячись на юних учасників, з впевненістю вірять у те, що на Україну чекає велике та прекрасне майбутнє!Організатори фестивалю – відділ культури і туризму райдержадміністрації та районний культурно - методичний центр висловлюють найтепліші слова подяки постійним меценатам - генеральному директору ПрАТ «Глини Донбасу» Ігорю Ткачу, голові ГО «Добре Поле» Любові Марченко за дитячу радість, за вагомий внесок у розвиток, збереження та примноження культурних традицій на території району. Слід подякувати також всім, хто долучився до організації та проведення фестивалю – керівникам та творчим працівникам Золотоколодязького, Добропільського, Новофедорівського, Ганнівського, Світлівського, Святогорівського, Завідокудашевського, Вірівського закладів культури, членам журі – педагогам музичної школи № 1 м.Добропілля Світлані Каширській, Людмилі Хоружий і культорганізатору центру культури і дозвіллі м.Добропілля Наталі Пустовіт. Усім Вам, шановні, щира вдячність за результативну співпрацю та високий професіоналізм.

Шукати в на сайті